Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia
Konferencja „Obywatel w centrum działań e-administracji w Unii Europejskiej”
W dniach 8-9 czerwca 2022 roku Katedra Prawa Europejskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Instytutem Prawa i Ekonomii oraz Instytutem Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie zorganizowała konferencję międzynarodową zatytułowaną „Obywatel w centrum działań e-administracji w Unii Europejskiej”
Konferencja E-administracja. Skuteczna, odpowiedzialna i otwarta administracja publiczna w Unii Europejskiej
W dniach 12-13 maja 2021 roku Katedra Prawa Europejskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Instytutem Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie zorganizowała konferencję międzynarodową zatytułowaną „E-administracja. Skuteczna, odpowiedzialna i otwarta administracja publiczna w Unii Europejskiej.”
Referat „Rola Sądu UE w unijnym systemie prawnym"
W dniu 16 grudnia 2020 r. o godz. 17.00 na platformie MS Teams sędzia Sądu UE - Prof. UJ dr hab. Nina Półtorak zaprezentowała referat pt. „Rola Sądu UE w unijnym systemie prawnym".
Wystąpienie dra Marka Martyniszyna, Senior Lecturer in Law na Queen's University w Belfaście
Na platformie MS Teams w dniu 21 października 2020 r. o godz. 17.00 dr Marek Martyniszyn, Senior Lecturer in Law na Queen's University w Belfaście, przedstawił referat, w którym omówił swój najnowszy artykuł pt. "Competitive Harm Crossing Borders: Regulatory Gaps and a Way Forward", który ukaże się w Journal of Competition Law & Economics.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron