Referat „Rola Sądu UE w unijnym systemie prawnym"

W dniu 16 grudnia 2020 r. o godz. 17.00 na platformie MS Teams sędzia Sądu UE - Prof. UJ dr hab. Nina Półtorak zaprezentowała referat pt. „Rola Sądu UE w unijnym systemie prawnym".
więcej o Referat „Rola Sądu UE w unijnym systemie prawnym"

Na platformie MS Teams w dniu 21 października 2020 r. o godz. 17.00 dr Marek Martyniszyn, Senior Lecturer in Law na Queen's University w Belfaście, przedstawił referat, w którym omówił swój najnowszy artykuł pt. "Competitive Harm Crossing Borders: Regulatory Gaps and a Way Forward", który ukaże się w Journal of Competition Law & Economics.
więcej o Wystąpienie dra Marka Martyniszyna, Senior Lecturer in Law na Queen's University w Belfaście

14 stycznia 2020 r. o godzinie 18:00 odbył się wykład Karoliny Iwańskiej dla studentów i doktorantów Katedry Prawa Europejskiego „Akt o usługach cyfrowych, czyli jak Unia Europejska chce uregulować wielkie platformy internetowe"?
więcej o Wykład „Akt o usługach cyfrowych, czyli jak Unia Europejska chce uregulować wielkie platformy internetowe"